070/227-552 072/268-283 contact@gdp.mk

Се издава Стан во нас. Центар

 

Опис

Празен, трособен стан во Капиштец, погоден за канцелариско работење, со едно паркинг место

Додатно инфо

  • Град / Општина Скопје / Центар
  • Година на градба -
  • Кат 3
  • Лифт Не
  • Паркинг -
  • Ориентација Југ
  • Греење 0
  • Евидентен број 599

Споделете го овој оглас