070/227-552 072/268-283 contact@gdp.mk

Се продава Стан во нас. Центар

 

Опис

Четворособен стан со една спална и две детски соби,кујна,дневна,трпезарија,тераса со прекрасен поглед, вц гостинско со туш кабина, големо купатило,јутилити соба.
9 кат , има два нови лифта.
Централно парно,клима уред.
Станот е комплетно реновиран, остануваат елементи од кујна и вградени плакари.
Две паркинг места.

Додатно инфо

 • Град / Општина Скопје / Центар
 • Година на градба -
 • Кат 9
 • Лифт Не
 • Паркинг -
 • Ориентација Запад
 • Греење 0
 • Евидентен број 243

Споделете го овој оглас

Се продава Стан во нас Центар
Се продава Стан во нас. Центар
Квадратура: 98 m² По договор
Се продава во нас Центар
Се продава во нас. Центар
Квадратура: 23 m² По договор
Се продава Стан во нас Центар
Се продава Стан во нас. Центар
Квадратура: 67 m² По договор
Се продава Викендица во нас Центар
Се продава Викендица во нас. Центар
Квадратура: 15 m² По договор
Се продава Стан во нас Центар
Се продава Стан во нас. Центар
Квадратура: 82 m² По договор
Се продава Стан во нас Центар
Се продава Стан во нас. Центар
Квадратура: 100 m² По договор