070/227-552 072/268-283 contact@gdp.mk

Се издава Стан во нас. Центар

 

Опис

Комплетно наместен, трособен стан, на трети кат,со две тераси, во нас.Пролет во близина на Веро Џамбо, автобуска и железничка станица

Додатно инфо

  • Град / Општина Скопје / Центар
  • Година на градба -
  • Кат 3
  • Лифт Не
  • Паркинг -
  • Ориентација Југ
  • Греење 0
  • Евидентен број 607

Споделете го овој оглас