070/227-552 072/268-283 contact@gdp.mk

недвижности

Се издава Стан во нас НЛисиче
Се издава Стан во нас. Н.Лисиче
Квадратура : 38 m² 160 €

Комплетно опремена гарсоњера во Ново Лисиче во нова зграда.

1|
Се издава Стан во нас Центар
Се издава Стан во нас. Центар
Квадратура : 54 m² По договор

Се издава стан во Центар, лифт паркинг место со картичка, Оптички интернет во непосредна близина на О.У Димитар Миладинов

2|
Се издава Стан во нас Козле
Се издава Стан во нас. Козле
Квадратура : 67 m² 250 €

Се издава нов, невселуван, празен трособен стан во Козле, кај ОУ"Владо Тасевски", градба 2020

3|
Се продава Стан во нас Аеродром
Се продава Стан во нас. Аеродром
Квадратура : 78 m² По договор

Трособен стан со две спални,дневна,кујна,бања,трпезарија,тераса. 68 м2 станбена плус 10 м2 тераса, има и подрум 4м2. Кај Веро во Аеродром до Рударски институт.

3|
Се издава Стан во нас Козле
Се издава Стан во нас. Козле
Квадратура : 60 m² 180 €

Комплетно опремен стан, со една спална, веднаш вселив.

2|
Се продава Стан во нас Карпош 4
Се продава Стан во нас. Карпош 4
Квадратура : 60 m² По договор

Стан со две спални,дневна,кујна,бања. Централно парно има.

3|
Се издава Стан во нас Тафталиџе 1
Се издава Стан во нас. Тафталиџе 1
Квадратура : 35 m² По договор

Наместена гарсоњера , со француски балкон.

Се издава Стан во нас Влае
Се издава Стан во нас. Влае
Квадратура : 45 m² 170 €

Се издава невселуван нов стан во комплексот GARDEN INN RESIDENCE во Влае. Станот е со квадратура од 45 m2 на шести кат со две соби, тераса и купатило. Oпремен e со нови елементи во купатилото и кујна,инвертер клима уред, без намештај. Локацијата е атрактивна имајќи ја во предвид пристапноста до мноштво услуги и важни инфраструктурни позиции, истовремено нудејќи мир и комфор на живеење.

2|
Се издава Стан во нас Тафталиџе 1
Се издава Стан во нас. Тафталиџе 1
Квадратура : 64 m² По договор

Празен стан на одлична локација. Бесплатен паркинг.

2|
Се издава Куќа во нас Тафталиџе 1
Се издава Куќа во нас. Тафталиџе 1
Квадратура : 170 m² По договор

Се издава деловен простор во куќа на два спрата на првиот кат со 4 канцеларии и голема тераса и на вториот кат три големи накцеларии и две купатила. Има паркинг место за 7-8 возила. Сопствено парно и клими во сите канцеларии

5|
Се издава Деловен простор во нас Центар
Се издава Деловен простор во нас. Центар
Квадратура : 48 m² По договор

Деловен простор - лоал во Центар 48м2 кај Соборен Храм, излог од две страни, ЛЕД осветлување, Аларм, Видео надзор. простор за светлосна реклама над влезот.

Се издава Деловен простор во нас Центар
Се издава Деловен простор во нас. Центар
Квадратура : 51 m² 750 €

Деловен простор-локал со излог со два влеза во Центар.