Се продава Стан во нас. Центар

Објект: 
За продавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Центар
Цена: 
0 €
Квадратура: 
80 m2
Соби: 
3
Евидентен број: 
396
Стан на приземје во Центар, погоден за канцеларија, во близина на Зелен пазар.

Контактирајте не