Се продава Стан во нас. Центар

Објект: 
За продавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Центар
Цена: 
0 €
Квадратура: 
126 m2
Соби: 
4
Евидентен број: 
393
Станот има две купатила, две тераси, две кујни и централно парно греење.
во строг Центар

Контактирајте не