Се продава Стан во нас. Тафталиџе 1

Објект: 
За продавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Тафталиџе 1
Цена: 
0 €
Квадратура: 
88 m2
Соби: 
3
Евидентен број: 
347
Празен стан со две спални соби, кај Нова, Тафталиџе 1

Контактирајте не