Се продава Стан во нас. Тафталиџе 1

Објект: 
За продавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Тафталиџе 1
Цена: 
0 €
Квадратура: 
55 m2
Соби: 
2
Евидентен број: 
74
Стана со посебна спална,дневна,кујна,бања.
Гранд Престиж.
7 кат има лифт.

Контактирајте не