Се продава Стан во нас. К.Вода

Објект: 
За продавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / К.Вода
Цена: 
0 €
Квадратура: 
74 m2
Соби: 
3
Евидентен број: 
345
Стан дуплекс вкупно 74м2 (доле 52м2+22м2 горен спрат) со две спални соби, една бања, гостинско

Контактирајте не