Се продава Стан во нас. Водно

Објект: 
За продавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Водно
Цена: 
148000 €
Квадратура: 
125 m2
Соби: 
4
Евидентен број: 
56
Стан од 125 на Водно со поглед кон Скопје, со 3 спални, 2 тераси, 2 тоалета, и подземно гаражно место од 30м2

Контактирајте не