Се издава Стан во нас. Центар

Објект: 
За издавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Центар
Цена: 
0 €
Квадратура: 
67 m2
Соби: 
3
Евидентен број: 
399
Комплетно опремен трособен стан, со нова бела техника под гаранција, во Центар

Контактирајте не