Се издава Стан во нас. Центар

Објект: 
За издавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Центар
Цена: 
270 €
Квадратура: 
50 m2
Соби: 
3
Евидентен број: 
349
Се издава комплетно опремен трособен стан во строг Центар кај Горки.

Контактирајте не