Се издава Стан во нас. Центар

Објект: 
За издавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Центар
Цена: 
200 €
Квадратура: 
73 m2
Соби: 
3
Евидентен број: 
88
Наместен трособен стан на Кале, во близина на факултетите и битпазар.

Контактирајте не