Се издава Стан во нас. Центар

Објект: 
За издавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Центар
Цена: 
200 €
Квадратура: 
25 m2
Соби: 
0
Евидентен број: 
83
Комплетно опремена гарсоњера во строг Центар.

Контактирајте не