Се издава Стан во нас. Центар

Објект: 
За издавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Центар
Цена: 
250 €
Квадратура: 
45 m2
Соби: 
2
Евидентен број: 
32
Комплетно опремен нов стан, на убава мирна локација, со дворче, во нова зграда, блиску до Центар.

Контактирајте не