Се издава Стан во нас. Центар

Објект: 
За издавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Центар
Цена: 
420 €
Квадратура: 
86 m2
Соби: 
3
Евидентен број: 
17
Tрособен стан во Центар, на 1 кат, во непосредна близна на средното училиште "J.Б.-Тито".

Контактирајте не