Се издава Стан во нас. Тафталиџе 1

Објект: 
За издавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Тафталиџе 1
Цена: 
0 €
Квадратура: 
50 m2
Соби: 
2
Евидентен број: 
341
Се издава комплетно опремен двособен стан во Тафталиџе 1.

Контактирајте не