Се издава Стан во нас. Тафталиџе 1

Објект: 
За издавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Тафталиџе 1
Цена: 
250 €
Квадратура: 
53 m2
Соби: 
2
Евидентен број: 
57
Се издава комплетно опремен стан со една спална соба во нова зграда. Во близина на млечен ресторан, Тафталиџе 1. Може и плус паркинг место.

Контактирајте не