Се издава Стан во нас. Козле

Објект: 
За издавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Козле
Цена: 
250 €
Квадратура: 
70 m2
Соби: 
3
Евидентен број: 
359
Трособен стан во Козле, во близина на училиштето "Владо Тасевски"

Контактирајте не