Се издава Стан во нас. Карпош 4

Објект: 
За издавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Карпош 4
Цена: 
0 €
Квадратура: 
45 m2
Соби: 
2
Евидентен број: 
406
Се издава комплетно опремен двособен стан во Карпош 4 кај CityMall

Контактирајте не