Се издава Стан во нас. Водно

Објект: 
За издавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Водно
Цена: 
0 €
Квадратура: 
125 m2
Соби: 
4
Евидентен број: 
405
Стан со три спални соби на Водно во нова зграда, со опремена кујна, бања и тоалет, предходно невселуван

Контактирајте не