Се издава ПЛАЦ во нас. Водно

Објект: 
За издавање
Категорија: 
ПЛАЦ
Град / Општина: 
Скопје / Водно
Цена: 
400 €
Квадратура: 
80 m2
Соби: 
3
Евидентен број: 
71
Стан во индивидуална куќа со посебен влез, комплетно опремен, на мирна локација на Водно во близина на училиштето Кочо Рацин, во цената е вклучено, интернет, ТВ и вода.

Контактирајте не