Продава Стан во нас. Центар - Универзална

Објект: 
За продавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Центар - Универзална
Цена: 
0 eur
Квадратура: 
75 m2
Соби: 
4
Евидентен број: 
336
Стан со три спални соби, на 5ти кат, со сопствено паркинг место, кај Универзална сала.

Контактирајте не