Продава Стан во нас. Центар - Универзална

Објект: 
За продавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Центар - Универзална
Цена: 
0 eur
Квадратура: 
39 m2
Соби: 
1
Евидентен број: 
330
Се продава наместен двособен стан од 39м2 + 2м2 тераса, на високо приземје во близина на Католичка црква.

Контактирајте не