za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com 070/227-552, 071/368-102, 072/268-283

Продава Стан во нас. Центар - Универзална

  • Продава Стан во  нас Центар - Универзална
  • Продава Стан во  нас Центар - Универзална
  • Продава Стан во  нас Центар - Универзална

Продава Стан во нас. Центар - Универзална Скопје / Центар - Универзална eur 0 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 85 m2 Соби 3 Евид. број81 Објавено 18-02-2020
активен
Телефон
Спрат 1 кат Ориентација Север Исток

Трособен стан од 85м2 (73м2 станбена и 12м2 тераси), реновиран,во близина на Универзална сала.


Green Design PlusВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici