za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com 070/227-552, 071/368-102, 072/268-283

Продава Стан во нас. Н.Лисиче

  • Продава Стан во  нас НЛисиче
  • Продава Стан во  нас НЛисиче
  • Продава Стан во  нас НЛисиче
  • Продава Стан во  нас НЛисиче

Продава Стан во нас. Н.Лисиче Скопје / Н.Лисиче eur 0 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 30 m2 Соби 0 Евид. број104 Објавено 18-02-2020
активен
Телефон
Спрат 6 кат Ориентација Југ Исток

Гарсоњера од 30м3, отворен тип, француски балкон и централно парно во понова зграда.


Green Design PlusВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО НОВО ЛИСИЧЕ
EUR 58000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО НОВО ЛИСИЧЕ

Соби 3 Бањи Квадратура 66 m2
Се продава стан во Н Лисиче по најниска цена
EUR 54000

Се продава стан во Н. Лисиче по најниска цена

Соби 3 Бањи Квадратура 76 m2
Итно се продава стан во Ново Лисиче поволно
MKD 49000

Итно се продава стан во Ново Лисиче, поволно!

Соби 2 Бањи Квадратура 63 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici