za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com 070/227-552, 071/368-102, 072/268-283

Продава Стан во нас. К.Вода

 • Продава Стан во нас КВода
 • Продава Стан во нас КВода
 • Продава Стан во нас КВода
 • Продава Стан во нас КВода
 • Продава Стан во нас КВода
 • Продава Стан во нас КВода
 • Продава Стан во нас КВода
 • Продава Стан во нас КВода

Продава Стан во нас. К.Вода Скопје / К.Вода eur 0 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 28 m2 Соби 0 Евид. број59 Објавено 18-02-2020
активен
Телефон
Спрат 6 кат Ориентација Југ

Гарсоњера од отворен тип со Француски балкон.


Green Design PlusВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан од 100 м2 Кисела Вода
EUR 85000

Се продава стан од 100 м2 Кисела Вода

Соби 4 Бањи Квадратура 100 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
EUR 49

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 3 Бањи Квадратура 58 m2
Се продава стан од 48м2 во Расадник КВода
EUR 43000

Се продава стан од 48м2 во Расадник К.Вода

Соби 2 Бањи Квадратура 48 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici