za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com 070/227-552, 071/368-102, 072/268-283

Продава Стан во нас. Водно

 • Продава Стан во нас Водно
 • Продава Стан во нас Водно
 • Продава Стан во нас Водно
 • Продава Стан во нас Водно
 • Продава Стан во нас Водно
 • Продава Стан во нас Водно

Продава Стан во нас. Водно Скопје / Водно eur 148000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 125 m2 Соби 4 Евид. број56 Објавено 18-02-2020
активен
Телефон
Спрат 1 кат Ориентација Север Исток

Стан од 125 на Водно со поглед кон Скопје, со 3 спални, 2 тераси, 2 тоалета, и подземно гаражно место од 30м2


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Green Design PlusВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан во Центар - со поглед на Водно
EUR 94000

Се продава стан во Центар - со поглед на Водно

Соби 0 Бањи Квадратура 72 m2
стан на Водно
EUR 350

стан на Водно

Соби 3 Бањи Квадратура 90 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici