za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com 070/227-552, 071/368-102, 072/268-283

Продава Соба во нас. Centar

  • Продава Соба во  нас Centar
  • Продава Соба во  нас Centar
  • Продава Соба во  нас Centar

Продава Соба во нас. Centar Скопје / Центар eur 0 За продавање

КатегоријаСоба Квадратура 23 m2 Соби 1 Евид. број86 Објавено 18-02-2020
активен
Телефон
Спрат 1 кат

Деловен простор- канцеларија во строг Центар, во деловна зграда, со рецепција за прием, на втор кат.


Green Design PlusВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Stan vo Centar
EUR 70000

Stan vo Centar

Соби 2 Бањи Квадратура 68 m2
Stan vo Centar
EUR 70000

Stan vo Centar

Соби 2 Бањи Квадратура 68 m2
Stan vo centar
EUR 61000

Stan vo centar

Соби 4 Бањи Квадратура 61 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici