za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com 070/227-552, 071/368-102, 072/268-283

Продава ПЛАЦ во нас. Водно

  • Продава ПЛАЦ во  нас Водно
  • Продава ПЛАЦ во  нас Водно
  • Продава ПЛАЦ во  нас Водно
  • Продава ПЛАЦ во  нас Водно

Продава ПЛАЦ во нас. Водно Скопје / Водно eur 400 За продавање

КатегоријаПЛАЦ Квадратура 80 m2 Соби 3 Евид. број71 Објавено 18-02-2020
активен
Телефон
Спрат 1 кат

Стан во индивидуална куќа со посебен влез, комплетно опремен, на мирна локација на Водно во близина на училиштето Кочо Рацин, во цената е вклучено, интернет, ТВ и вода.


Green Design PlusВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Продавам плац на Водно
MKD 1

Продавам плац на Водно

Соби 0 Бањи Квадратура 1640 m2
Се продава стан во Центар - со поглед на Водно
EUR 94000

Се продава стан во Центар - со поглед на Водно

Соби 0 Бањи Квадратура 72 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici