za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com 070/227-552, 071/368-102, 072/268-283

Продава Деловен простор во нас. Д. Маало

  • Продава Деловен простор во  нас Д Маало
  • Продава Деловен простор во  нас Д Маало
  • Продава Деловен простор во  нас Д Маало

Продава Деловен простор во нас. Д. Маало Скопје / Д. Маало eur 450 За продавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 75 m2 Соби -1 Евид. број101 Објавено 18-02-2020
активен
Телефон
Спрат Ориентација Југ

Деловен простор на приземје, со излог, 75м2 отворен концепт, со сопствен санитарен чвор.


Green Design PlusВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР
EUR 50

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Соби 1 Бањи Квадратура 40 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici