Издава Стан во нас. Centar

Објект: 
За издавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Centar
Цена: 
0 eur
Квадратура: 
45 m2
Соби: 
2
Евидентен број: 
332
Се издава двособен стан од 45м2, во најстрог Центар на плоштад Македонија, со градско парно и сопствено паркинг место

Контактирајте не