za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com 070/227-552, 071/368-102, 072/268-283

Издава Стан во нас. Centar

 • Издава Стан во нас Centar
 • Издава Стан во нас Centar
 • Издава Стан во нас Centar
 • Издава Стан во нас Centar
 • Издава Стан во нас Centar
 • Издава Стан во нас Centar
 • Издава Стан во нас Centar

Издава Стан во нас. Centar Скопје / Центар eur 220 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 73 m2 Соби 3 Евид. број88 Објавено 18-02-2020
активен
Телефон
Спрат 1 кат

Наместен трособен стан на Кале, во близина на факултетите и битпазар.


Green Design PlusВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава стан
EUR 400

Се издава стан

Соби 3 Бањи Квадратура 100 m2
Се издава стан
EUR 200

Се издава стан

Соби 2 Бањи Квадратура 55 m2
Се издава стан
EUR 1

Се издава стан

Соби 2 Бањи Квадратура 55 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici