za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com 070/227-552, 071/368-102, 072/268-283

Издава Стан во нас. Тафталиџе 1

 • Издава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Издава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Издава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Издава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Издава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Издава Стан во нас Тафталиџе 1

Издава Стан во нас. Тафталиџе 1 Скопје / Тафталиџе 1 eur 0 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 45 m2 Соби 2 Евид. број90 Објавено 18-02-2020
активен
Телефон
Спрат 2 кат

Се издава комплетно наместен стан во близина на Млечен.


Green Design PlusВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава стан во Тафталиџе
EUR 200

Се издава стан во Тафталиџе

Соби 3 Бањи Квадратура 62 m2
Се издава стан во Тафталиџе 1 60 м2
EUR 300

Се издава стан во Тафталиџе 1, 60 м2

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
EUR 200

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ

Соби 2 Бањи Квадратура 46 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici