Издава Стан во нас. Капиштец

Објект: 
За издавање
Категорија: 
Стан
Град / Општина: 
Скопје / Капиштец
Цена: 
400 eur
Квадратура: 
76 m2
Соби: 
3
Евидентен број: 
55
Комплетно опремен стан, со 2 спални соби, реновиран, на убава локација во Капиштец, климатизиран, 2 тоалета. 5 кат со лифт.

Контактирајте не