za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com 070/227-552, 071/368-102, 072/268-283

Издава Стан во нас. Д. Маало

 • Издава Стан во нас Д Маало
 • Издава Стан во нас Д Маало
 • Издава Стан во нас Д Маало
 • Издава Стан во нас Д Маало
 • Издава Стан во нас Д Маало
 • Издава Стан во нас Д Маало
 • Издава Стан во нас Д Маало
 • Издава Стан во нас Д Маало

Издава Стан во нас. Д. Маало Скопје / Д. Маало eur 350 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 70 m2 Соби 3 Евид. број106 Објавено 18-02-2020
активен
Телефон
Спрат 3 кат

Трособен празен стан со елементи од кујна, во понова зграда, во близина на силбо.


Green Design PlusВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава стан близу Дебар Маало
EUR 1

Се издава стан близу Дебар Маало

Соби 3 Бањи Квадратура 55 m2
Се продава издава стан во Дебар Маало
EUR 64000

Се продава /издава стан во Дебар Маало

Соби 3 Бањи Квадратура 68 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici