za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com 070/227-552, 071/368-102, 072/268-283

  • Издава Деловен простор во  нас Д Маало
  • Издава Деловен простор во  нас Д Маало
  • Издава Деловен простор во  нас Д Маало
  • Издава Деловен простор во  нас Д Маало
  • Издава Деловен простор во  нас Д Маало

Издава Деловен простор во нас. Д. Маало Скопје / Д. Маало eur 350 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 35 m2 Соби 2 Евид. број85 Објавено 18-02-2020
активен
Телефон
Спрат 1 кат Ориентација Исток Запад

Се издава деловен простор со 2 канцеларии по 34м2, во близина на силбо


Green Design PlusВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава деловен простор
EUR 300

Се издава деловен простор

Соби 2 Бањи Квадратура 81 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici